Restorāns KITSCHen

Neaizmirstama pieredze - salikumā ar elpu aizraujošiem skatiem

Restorāns KITSCHen ir pērle Rīgas sirdī, kas lepojas ar burvīgu vasaras terasi, no kuras paveras elpu aizraujošs skati uz pilsētas jūgendstila jumtiem. Šī unikālā vide rada patiesi burvīgu atmosfēru ēdiena baudīšanai un ļauj viesiem izbaudīt apkārtējās arhitektūras skaistumu.

Restorāns lepojas ar savu sezonāla koncepta ēdienkarti, kas nozīmē, ka katrs apmeklējums sola aizraujošu kulinārijas pieredzi. Ēdienkarte ir rūpīgi izstrādāta, lai parādītu katras sezonas labākās garšas, nodrošinot, ka katrs ēdiens ir apburošs šedevrs. No košiem vasaras salātiem līdz sātīgiem rudens iedvesmotiem darinājumiem, ēdienkarte ir piemērota dažādām gaumēm un vēlmēm.

Lai papildinātu izsmalcināto virtuvi, KITSCHen piedāvā daudzveidīgu kokteiļu klāstu un rūpīgi atlasītu vīnu izvēli. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties baudīt atsvaidzinošu vasaras kokteili vai izsmalcinātu vīnu maltītes laikā, darbinieki palīdzēs Jums atrast perfektu izvēli, lai uzlabotu maltīti.

Ar savu idillisko vasaras terasi, sezonāla koncepta ēdienkarti, vilinošu kokteiļu klāstu un izsmalcinātu vīnu izvēli, restorāns KITSCHen ir patvērums, ēdienu un dzērienu entuziastiem. Tā ir vieta, kur ļauties kulinārijas baudai, ar Rīgas jūgendstila jumtu valdzinošo skatu.

Darba laiks

BROKASTIS

I – V 07:00- 10:30

VI – VII  07:00-11:00

RESTORĀNS

I – IV 12:00-22:00

V – VI 12:00-23:00

VII – slēgts

 

T. +371 23555525
E. info@kitschen.lv